Historia marki

Blisko 25 letnie doświadczenie w branży lakierniczej, pasja do motoryzacji oraz nasze hobby – profesjonalna auto kosmetyka zwana detailingiem – pozwoliła nam na wprowadzanie na rynek marki LARE.

Produkty LARE są opracowane od początku – projektowane oraz wykonane, aby spełnić wysokie wymagania użytkowników.

LARE to profesjonalne narzędzia wyróżniające się wysokimi parametrami według ścisłych norm europejskich. To także certyfikowana odpowiednio wysoka jakość wykonania poszczególnych grup narzędzi, co potwierdza bezawaryjna eksploatacja i zadowalające efekty podczas prac lakierniczych

Od 2011 roku dostarczamy naszym klientom wyselekcjonowane oraz najlepsze produkty. Stale rosnąca liczba zadowolonych klientów potwierdza, iż obraliśmy dobrą drogę rozwoju.

Nasza misja

Naszym celem jest dostarczenie trwałego, funkcjonalnego produktu charakteryzującego się jakością porównywalną z najlepszymi produktami dostępnymi na rynku. Zadowolenie klienta, wynikające z używania dobrego i rzetelnego produktu jest dla nas najistotniejsze.

Bez względu na fakt, czy jesteś profesjonalnym lakiernikiem, detailerem czy entuzjastą motoryzacji. Decydując się na zakup produktu marki LARE, otrzymujesz wysokiej jakości narzędzie, możesz być pewny, że jego jakość przewyższa cenę. Nie boimy się porównania z najpopularniejszymi a zarazem najdroższymi produktami w branży.

Będąc pewnymi wysokiej jakości, naszych ściśle wyselekcjonowanych produktów, zdecydowaliśmy się wprowadzić gwarancję satysfakcji. Obok standardowej gwarancji na produkty, oferujemy gwarancję satysfakcji LARE dającą możliwość zwrotu zakupionego produktu w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru. Dzięki temu możemy być pewny w 100%, że dokonałeś właściwego wyboru.

Odwiedź nasz sklep online

Maszyny polerskie, pady polerskie, futra, mikrofibry, ręczniki, akcesoria detailingowe

www.sklep.lare.pl